KK G657A2 DPX SC-SC 2M

KK G657A2 DPX SC-SC 2M

ArtNr
5071736
Lev. Artnr
E200-954
Lev. Typbet
200-954
GTIN
5055540581194
Varumärke
EXCEL
Patchkabel med böjokänslig singelmode G657-fiberkabel. Levereras individuellt i plastpåse inkl testrapport.

Produktegenskaper

Fibertyp
Single-mode
Kabeltyp
Duplex
Längd
2 m
Typ av kontakt anslutning 1
SC
Typ av kontakt anslutning 2
SC